" » İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır" resimli Börekler oktay usta video

18 Kasım 2011 Cuma

" » İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır" resimli Börekler oktay usta video
"İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır" Açıklama : Börekler tarifleri yemek tarifi7 kategorisi altındaki "İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır" başlıklı yemek tarifini sunar: yayın tarihi Pazar, 13 Kas 2011 . Açıklama: İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır yemek tarifini en kolay sekilde sizlere anlatmaya calıştık. sitemizde daha fazlaBörekler tarifi bulabilirsiniz, kolaya gelsin.

İşkefe yapılışı
İşkefe yapımı
resimli iskefe tarifi
böreklik işkefe tarifi

İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır anlatımlı resimli tarifi İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır video borekler

 


HAMUR İÇİN:

- 5 kg un kaliteli un,
- Yarım kg yoğurt,
- Yeteri kadar tuz ve su,


HAZIRLANIŞI:

Öncelikle kulak memesi kıvamında bir hamur yoğurun. Hamurun iyi yoğrulması ve 1 saat kadar dinlenmesi şart. Hamurdan orta boy mandalina büyüklüğünde bezeler yapıp unlu bir tepsiye yada temiz bir örtüye koyup üzerini nemli bir bezle kapatın. Düz bir zeminin üzerinde yufkalarınızı un ve oklava yardımı ile açabildiğiniz kadar ince ve yuvarlak bir şekilde açın. . Kızgın saça oklavaya sarılmış incecik yufkayı serin. yufkayı çok kurutmadan ve her tarafını eşit bir şekilde pişirmek sureti ile çevire çevire pişirin.

No related posts.

Kategori Etiketler: Börekler tarifi ,Börekler diyet tarifleri,Börekler saglıklı beslenme, resimli Börekler tarifleri ,Börekler video, oktay usta Börekler tarifleri , pratik Börekler tarifleri ,kolay Börekler tarifleri,resimli Börekler tarifleri , İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır ara,İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır video ,Resimli İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır tarifi, oktay usta İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır tarifi,Börekler,İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır,videolu İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır tarifi,İşkefe Tarifi,İşkefe Nasıl Yapılır resim

Benzer Yazılar0 yorum:

Yorum Gönder

pratik yemek tariflerini Copyright © 2011